O nas

Hydraulik Services Sp. z o.o. jest firmą rodzinną, która zajmuje się sprzedażą produktów z branży hydrauliki siłowej, w której mamy do czynienia z wysokimi ciśnieniami.

Przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją działalność we Wrocławiu w 2004 roku. Nasze korzenie sięgają jednak dużo głębiej, bo jeszcze lat 80. ubiegłego stulecia i berlińskiego przedsiębiorstwa Lindroth + Sontag GbR. To właśnie w nim karierę zaczynał założyciel – Zbigniew Korb. Następnie firma została przemianowana na KHS Korb Hydraulik Service GmbH. Po wielu latach sukcesów pan Zbigniew postanowił powrócić do Polski oraz przenieść całą bazę operacyjną przedsiębiorstwa do kraju macierzystego. Profil spółki pozostał zgodny z duchem działania berlińskiej firmy, ponadto rozszerzono zakres działania i obecnie Hydraulik Services Sp. z o.o. prowadzi na terenie Polski sprzedaż nie tylko detaliczną, ale także hurtową.

Od momentu założenia firmy dynamicznie i prężnie się rozwijamy. Staramy się także rozszerzać kierunki naszej ekspansji, jeśli chodzi o zagadnienia inżynieryjne i dostarczany asortyment przemysłowy. Nie spoczywamy jednak na laurach i staramy się stawiać sobie nowe wyzwania!

Aktualnie nasza siedziba mieści się przy ulicy Strzegomskiej 55D we Wrocławiu, nieopodal Wrocławskiego Parku Przemysłowego, blisko stacji Wrocław Mikołajów.

Doświadczenie i wiedza

Możemy pochwalić się nie tylko doświadczeniem w kraju macierzystym, ale także na rynkach zagranicznych – wszakże tam miały miejsce nasze początki. Dzięki tak wszechstronnej i bogatej wiedzy jesteśmy wrażliwi na potrzeby naszych klientów. Zaopatrujemy głównie firmy specjalizujące się w zakuwaniu przewodów ciśnieniowych oraz świadczymy kompleksowe usługi serwisu układów hydrauliki wysokociśnieniowej. Wspieramy duże punkty hurtowe, ale także małe warsztaty mechaniczne zakuwające węże.

Naszym atutem jest wysoce wykwalifikowana kadra doradczo-handlowa, która dba o dostarczanie klientom kompleksowych rozwiązań wraz z doborem najlepszego i odpowiedniego do danego zadania sprzętu hydraulicznego. Pracownicy naszej firmy podchodzą do klienta rzetelnie i ze zrozumieniem jego potrzeb.

Z każdym projektem uczymy się czegoś nowego. Staramy się pamiętać o przeszłości, ale z nadzieją spoglądamy w przyszłość, stawiając sobie coraz większe wyzwania.

To wszystko sprawia, że dysponujemy kompetencjami, które pozwalają nam na konkurowanie z innymi liderami rynku hydrauliki siłowej.

Cel nadrzędny – satysfakcja klienta

Naszym celem numer jeden jest przede wszystkim satysfakcja klienta. Staramy się zawsze wychodzić naprzeciw jego oczekiwaniom i być blisko jego potrzeb. Dzięki temu w razie sytuacji awaryjnej zawsze jesteśmy gotowi na fachowe doradztwo i dostarczenie odpowiedniego asortymentu. Dobro i satysfakcja klientów to nadrzędne wartości, które są naszymi wyznacznikami w firmie Hydraulik Services Sp. z o.o.

Aby zagwarantować tak wyśrubowane standardy obsługi naszych klientów, posiadamy szereg punktów serwisowych, do których można się zgłosić o każdej porze dnia i nocy. Są to placówki obsługi całodobowej, w których klienci zawsze otrzymają wysoce fachową i wyspecjalizowaną obsługę. Nasi kierowcy są w stanie w każdej chwili wsiąść w auta serwisowe, żeby w jak najszybszym czasie dotrzeć do klienta, który potrzebuje pomocy przy nagłej awarii. Jesteśmy ciągle do Waszej dyspozycji, służymy radą oraz doświadczeniem i z zapałem pomożemy rozwiązać Wasze problemy.

Pozostałe idee, jakimi się kierujemy, to nieustanny rozwój i wyciąganie wniosków z minionych doświadczeń, aby w przyszłości jeszcze lepiej zaspokajać potrzeby technologiczne naszych klientów.

Wizja i plany na przyszłość

Naszym marzeniem jest zostanie numerem jeden w branży dostawców hydrauliki wysokociśnieniowej. Jednak na marzeniach nie poprzestajemy i mocno stąpamy po ziemi, konsekwentnie realizując swoją wizję. Po prostu pragniemy stać się najchętniej wybieranym dystrybutorem hydrauliki siłowej w Polsce. Firmy oczekujące profesjonalnej i kompleksowej obsługi w zakresie przewodów ciśnieniowych, elementów połączeniowych oraz komponentów hydraulicznych zawsze mogą na nas liczyć.

Pragniemy także ciągle być otwarci na potrzeby klientów i uważnie wsłuchujemy się w ich opinie. To pozwala nam dokładnie odpowiadać na ich wymagania czy zapotrzebowania towarowe. Nieustannie dbamy o modernizację i rozbudowę naszych centrów serwisowych. W każdej chwili chcemy być jak najlepiej przygotowani na interwencję!

Stawiamy na ciągły rozwój. Ważne są dla nas doświadczenia z przeszłości, ale z niecierpliwością patrzymy na „jutro” i na wyzwania, jakie przyniosą kolejne dni. Chcemy ciągle doskonalić to, na czym znamy się najlepiej – dystrybucję i serwis hydrauliki siłowej. Bliski kontakt z naszymi klientami pozwala nam na naukę każdego dnia! Wiemy, że w tej branży liczy się czas reakcji i elastyczność.

Naszym głównym polem działania jest dystrybucja i serwis hydrauliki siłowej. Stale próbujemy ekspansji na nowe rynki. Dbamy o to, żeby rozwiązania przez nas dostarczane były aktualne i zgodne z najnowszymi trendami w branży. Cały czas poszukujemy nowych rozwiązań przemysłowych!

Oferta

Możemy pochwalić się niezwykle bogatą ofertą, która pozwoli na opracowanie kompleksowych rozwiązań z dziedziny hydrauliki siłowej. Nasz katalog składa się z bazy ponad 20 tysięcy produktów dostępnych od ręki w naszych magazynach. Można powiedzieć, że nasza oferta jest kompletna i wszechstronnie wyczerpuje wszystkie wymagania klientów. Oferujemy wszelkiego rodzaju systemy łączeniowe, złączki, flansze czy przewody hydrauliczne.

Poza naszym głównym obszarem zainteresowania, czyli hydrauliką wysokociśnieniową, w swoim asortymencie posiadamy także szeroki wybór elementów pneumatycznych, przemysłowych, centralnego smarowania, klimatyzacji i wielu innych. Tak bogata baza produktów pozwoli Ci stworzyć doskonałe systemy hydrauliczne.

Nasi pracownicy zapewnią kompleksową obsługę doradczo-handlową. Jeśli będziesz mieć problem z wyborem sprzętu hydrauliki siłowej, zawsze udzielą fachowej rady zgodnej z najnowszymi standardami inżynieryjnymi.

Wychodzimy także naprzeciw potrzebom klienta poprzez prowadzenie całodobowych punktów serwisowych, w których nasi serwisanci są gotowi na interwencję w każdej chwili. Zachęcamy do kontaktu w każdej trudnej sytuacji – fachowo i szybko pomożemy Ci usunąć awarię czy zlikwidować nawet najgorszą usterkę w Twoim sprzęcie hydraulicznym.

Pragniemy budować długofalowe i silne relacje z naszymi klientami, którzy wymagają wysokiej i trwałej jakości. Dlatego nasze produkty i usługi spełniają, a nawet przewyższają wymagania dotyczące szerokości asortymentu, niezawodności dostaw oraz opłacalności zakupu.

Autoryzowany przedstawiciel liderów hydrauliki siłowej

Wiele europejskich, a także światowych firm zaufało nam w kwestii partnerstwa biznesowego. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem szeregu czołowych producentów hydrauliki wysokociśnieniowej. Zaufali nam już między innymi EATON, RYCO, ZEC S.p.A., Semperit, Gates, Vitillo czy Brennan Industries. Z dumą nosimy miano ich oficjalnych dystrybutorów i jesteśmy wdzięczni za pokładane w nas nadzieje. Jako partner premium gwarantujemy, że zawsze możesz na nas liczyć!