Serwis 24h

Serwis 24h

Hydraulik Services Sp. z o.o. – Twój partner w serwisie

Niespodziewane awarie to zmora każdej z gałęzi przemysłu, a szczególnie tak ważkiej, jak hydraulika siłowa. Zabezpiecz się przed nieoczekiwanymi usterkami, korzystając z naszych usług serwisowych.

Przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę serwis naprawi Twoje urządzenia hydrauliki siłowej, stacjonarnie czy w miejscu awarii. Skrócenie czasu przestoju maszyny pozwoli Ci ograniczyć koszty.

Dostępne usługi – serwis 24h i nie tylko

Świadczymy serwis 24h zarówno stacjonarnie w naszych placówkach, jak i z dojazdem do klientów – dzięki naszej mobilnej usłudze serwisowej.

Możesz zgłosić się do nas o pomoc w jednym z naszych punktów serwisowych, w których stacjonarnie świadczymy kompleksową diagnostykę przedstawionych zagadnień czy przywiezionego sprzętu hydrauliki siłowej. Nasi fachowcy pomogą uporać Ci się z usterką na miejscu i w jak najkrótszym czasie.

Nie możesz udać się do naszej siedziby? Skorzystaj z naszej usługi serwisu mobilnego. Nasi wykwalifikowani kierowcy serwisowi czekają cały czas w gotowości na Twoje zgłoszenie. Są w stanie wyruszyć w każdej chwili, aby pomóc Ci uporać się z problemem.

Możliwości naszych warsztatów serwisowych

Wiemy, że liczysz na wysokiej jakości produkty i błyskawiczny czas reakcji. Nasz warsztat jest niezależny od zewnętrznych źródeł energii elektrycznej. Ponadto wyposażono go w kompletny sprzęt do demontażu, konfekcjonowania i montażu elastycznych przewodów hydraulicznych. Wszystkie potrzebne prace możemy wykonać u siebie, bez potrzeby odsyłania przywiezionego sprzętu do firm zewnętrznych.

Skorzystaj z naszego serwisu mobilnego

Samochód serwisowy jest w stanie przyjechać do Ciebie o każdej porze dnia i nocy. Mamy możliwość zakuwania przewodów czterooplotowych do średnicy 1″ na miejscu. Nasze auta posiadają także podręczny magazyn rur, elementów złącznych, szybkozłączy i innych komponentów potrzebnych do szybkiego usunięcia usterki. Jeśli okaże się, że jakiejś części brakuje w samochodzie serwisowym – sprowadzimy ją w jak najkrótszym czasie z najbliższego oddziału. W naszych magazynach znajdują się produkty renomowanych firm, takich jak Vitillo, Semperit, EATON, ZEC S.p.A. i wiele innych.

Dodatkowe prace wykonywane przez serwis

Oprócz prac interwencyjnych nasz serwis jest w stanie pomóc także w innych zagadnieniach przemysłowych. Mogą być to między innymi:

  • wykonanie i zamontowanie instalacji hydrauliki siłowej,

  • nalanie i przefiltrowanie olejów roboczych,

  • wymiana filtrów olejowych,

  • przeprowadzenie inwentaryzacji i przegląd instalacji hydrauliki siłowej,

  • wykonanie zakucia przewodów hydraulicznych.