Gates

węże hydrauliczne gates

Historia firmy Gates

Gates, z siedzibą główną w Denver w USA, to czołowy producent w segmencie hydrauliki siłowej. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło firmie na stanie się jednym z liderów branży. Produkty amerykańskiego potentata bardzo często przewyższają parametrami asortyment konkurencji. Producent dba o najwyższą jakość sprzętu, który wybija się wysoko ponad specyfikacje zawarte w normach oraz certyfikatach.

Asortyment firmy Gates

Produktami amerykańskiego przedstawiciela hydrauliki siłowej powinny zainteresować się przede wszystkim osoby, którym zależy na ekstremalnie wysokich parametrach jakościowych. Węże Gates nierzadko określane są mianem specjalistycznych. Są odporne na pracę w zróżnicowanych warunkach termicznych, zarówno jeśli chodzi o temperatury niskie, jak i wysokie. Na uwagę zasługują też produkty o zmniejszonym promieniu gięcia czy takie, w których zastosowano specjalne powłoki zewnętrzne – MTF oraz XTF.

Zastosowanie produktów Gates

Firma z Denver szczyci się tym, że jej asortyment znajduje zastosowanie w przemyśle, hydraulice, agrotechnice, motoryzacji, budownictwie czy przemyśle wydobywczym, a także w przetwórstwie żywności.

Hydraulik Services jako partner premium

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy Gates w zakresie hydrauliki siłowej. Jako przedstawiciel tej marki rekomendujemy jej produkty, gdyż bardzo często swoją jakością biją na głowę asortyment konkurencji!

Węże Gates idealnie dopasują się do produktów innych znanych marek, takich jak EATON czy RYCO.