Zakucia interlock (Vitillo)

Zakucia interlock (Vitillo)

Historia firmy Vitillo

Grupa Vitillo to zdecydowanie jeden z naszych najmłodszych dostawców sprzętu. Niemniej jednak już teraz są niezwykle renomowaną firmą działającą w zakresie hydrauliki siłowej. Ten włoski wytwórca swoją karierę zaczął raptem w 1991 roku jako rodzinna firma, a w obecnych czasach zapewnia sprzęt światowej klasy.

Rodzaj asortymentu dostarczanego przez firmę Vitillo

Głównym asortymentem, który oferujemy we współpracy z Vitillo, są zakucia typu interlock. Pasują one do węży różnych producentów. Jeżeli potrzebujesz zakucia do węży o najwyższych parametrach ciśnieniowych, warto postawić na zakucia interlock. Oferujemy także jednoczęściowe zakucia do przewodów multispiralnych, które nie wymagają skórowania, produkowane przez firmy takie jak Gates czy RYCO.

Ponadto w asortymencie można wyróżnić kilkanaście rodzajów końcówek specjalistycznych o różnym kształcie – wydłużone, skrócone, o nietypowych kątach i niestandardowych gwintach przyłączy. Z powodzeniem można je stosować w wysoce wyspecjalizowanych maszynach.

Zastosowanie produktów Vitillo

Zakucia interlock znajdują swoje zastosowanie w każdej branży, w której mamy do czynienia z wysokimi ciśnieniami. Mogą być używane w dużych maszynach budowlanych, napędach hydrostatycznych, a take w przemyśle spożywczym.

Hydraulik Services jako partner premium

Produkty włoskiej firmy Vitillo są dystrybuowane do przeszło pięćdziesięciu krajów na całym świecie. W Polsce to właśnie my odpowiadamy za ich sprzedaż. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania, wraz z doborem odpowiedniej tulei zaciskowej do Państwa potrzeb. Zaopatrujemy duże punkty hurtowe oraz małe warsztaty zakuwające węże.

W naszej ofercie można znaleźć wszelkiego rodzaju zakucia interlock do węży pracujących na ekstremalnie wysokich ciśnieniach. Są odpowiednim wyborem do przewodów multispiralnych takich jak 4SP, 4SH, R13, R15. Mogą być używane także do przewodów multispiralnych jednoczęściowych, gdzie końcówka jest zintegrowana z tulejką zaciskową. Węże takie nie wymagają skórowania – zapraszamy do oferty firm Gates i RYCO.

Oprócz tego dostarczamy wszelkiego rodzaju specjalistyczne złączki o nietypowych kształtach, pasujące do maszyn takich producentów jak: Manitou, JCB, BiełAZ, Kramer, Volvo, Stihl, Liebherr, Linde, Komatsu, CLAAS czy ATLAS.