ZEC S.p.A.

węże hydrauliczne zec

Historia linii produktowej ZEC S.p.A.

Firma ZEC S.p.A. dostarcza rozwiązania dla przemysłu aż od 1961 roku! Producent od początku jest związany z silnie rozwiniętym technologicznie regionem Włoch. Po wielu latach wsparcia lokalnych fabrykantów ZEC S.p.A. rozpoczęło ekspansję na inne części Europy. Aktualnie włoska firma jest szanowanym i wielce cenionym wytwórcą hydrauliki siłowej.

Rodzaj asortymentu dostarczanego przez ZEC S.p.A.

ZEC S.p.A. jest jednym z najważniejszych graczy na rynku hydrauliki siłowej. Specjalizuje się przede wszystkim w produkcji węży termoplastycznych o niskiej wadze. Są one szczególnie przydatne tam, gdzie nie możemy pozwolić sobie na zbytnie dociążenie infrastruktury. Wąż termoplastyczny to idealne rozwiązanie, gdy zależy nam na zmniejszonej średnicy wewnętrznej.

Zastosowanie produktów ZEC S.p.A.

Węże o niskiej wadze i zmniejszonej średnicy zewnętrznej przydają się wszędzie tam, gdzie wszelkie obciążenie będzie wpływało niekorzystnie na działanie systemu. Z tego powodu węże termoplastyczne są najczęściej wykorzystywane w wózkach widłowych, ładowaczach czołowych, minikoparkach, podestach samojezdnych oraz podnośnikach samochodowych.

Hydraulik Services jako partner premium

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki ZEC S.p.A., dzięki czemu mamy bezpośredni dostęp do szerokiej gamy rozwiązań włoskiego producenta hydrauliki siłowej. W naszej stałej ofercie można znaleźć między innymi węże termoplastyczne SAE100 R7 oraz SAE100 R8 – oba w konfiguracji pojedynczej, a także bliźniaczej. Dodatkowo możemy pochwalić się dostępnością węży pomiarowych, takich jak DN02 i DN04, węży pneumatycznych – na przykład PA, PA12, PU – czy węży malarskich MT1. Dostępne u nas są także różnego rodzaju węże do specjalistycznych zastosowań, na przykład do narzędzi hydraulicznych.

W swoim asortymencie posiadamy też sprzęt do unikalnych rozwiązań, jak chociażby węże do farb oraz pianek poliuretanowych, które wytrzymują ciśnienie nawet do 700 barów. Pomożemy Ci dobrać rozwiązanie optymalne dla Ciebie – nie tylko od firmy ZEC S.p.A., ale także takich potentatów branży jak EATON, Semperit czy RYCO.